Vyhľadať

Garáž na prenájom Bratislava

Prenájom garáže v Bratislave je veľmi žiadaným artiklom. Jednak preto, že ceny garáží na predaj nie sú najnižšie a je veľmi nepravdepodobné, že ich cena bude budúcnosti klesať.  Garáž na prenájom je predsa len riešenie, ktoré nestojí toľko peňazí a istota, že svoje auto zaparkujete v blízkosti domu či práce kedykoľvek a bez problémov. A navyše bude chránené pred poveternostnými vplyvmi a inými živlami, čo je pomerne dobrý argument pre toto riešenie. 

No a z druhej strany, garáži na prenájom v Bratislave pomáha aj schválená parkovacia politika Bratislavy, ktorá obmedzí parkovanie na voľných priestranstvách a parkoviskách. Takže v prípade viacerých áut v rodine, firme či iných nečakaných situáciách spojených s autami a ich parkovaním, je garáž na prenájom v Bratislave často jedným riešením.

Garáže na prenájom v Bratislave

Garáž na predaj/prenájom Prístavná - BA
Ponúkam

Garáž na predaj/prenájom Prístavná - BA

Bratislava, Prístavná

Predaj 13 900 €
Dlhodobý prenájom 95 €/mesiac
Garáž pre motorku
Ponúkam

Garáž pre motorku

Bratislava, Račianska 184

Dlhodobý prenájom 96 €/mesiac
Garáž pre motorku Žabí majer
Ponúkam

Garáž pre motorku Žabí majer

Bratislava, Žabí majer

Dlhodobý prenájom 25 €/mesiac
Ponúkam

Garáž na Prístavnej ulici

Bratislava, Prístavná

Dlhodobý prenájom 50 €/mesiac
Ponúkam

Garáž Trojdomy

Bratislava, Trojdomy

Dlhodobý prenájom 90 €/mesiac
Ponúkam

Samostatná garáž na Odborárskej

Bratislava, Odborárska

Dlhodobý prenájom 80 €/mesiac
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK
×