Vyhľadať

Predaj veľkej murované garáže s pozemkom na ul. Rušňová

Bratislava, Rušňová Aktualizované dňa: 11. 5. 2026

Predaj veľkej murované garáže s pozemkom na ul. Rušňová Predaj veľkej murované garáže s pozemkom na ul. Rušňová
Zdroj obrázku: bazos.sk

Parking.sk

Parking.sk
Predaj ???
Bratislava, Rušňová

Na predaj je priestranná murovaná garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve, nachádzajúca sa v mestskej časti Rača na ulici Rušňová. Celková výmera pozemku pod garážou je 31 m² a garáž má rozlohu 25 m². Garáž je vybavená elektrinou. Cena nehnuteľnosti je 40.000,- EUR, k čomu sa pripočítava sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- EUR, vrátane všetkých poplatkov, právneho a hypotekárneho servisu. Celková cena s odmenou je 42.000,- EUR. V prípade využitia služieb hypotekárneho poradcu a výšky úveru minimálne 70.000 EUR, je možné získať refundáciu 150 EUR z poplatku za znalecký posudok. Realitná kancelária Maxim Real ponúka konečnú cenu bez skrytých poplatkov, bezplatný advokátsky servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv a návrhu na vklad do katastra. Hypotekárny špecialista zabezpečí výhodnejšie podmienky pre hypotéku a jeho služby sú bezplatné, vrátane znaleckého posudku.

Viac info o parkingu: Pre zobrazenie odkazu sa prosím prihláste.

Typ parkingu

Garáž

Samostatná krytá uzamykateľná garáž s vlastným vstupom.

Vlastnosti parkingu

S elektrinou

Parking s vlastnou elektrinou, vhodný aj na pomalé nabíjanie.

Mohlo by sa vám páčiť

×